Home > Novinky > Pluto-palčiaky na zimu 2012

Trošku sa nám ochladilo, a naše OZ si vymyslelo zimnú aktivitu, vďaka ktorej sa snáď prehupneme do ďalšieho roku a ďalších ročných období. Šijeme pre Vás rukavičky, krásne a mäkkučké trendy pluto-palčiaky!

Tvoria ich šikovné ruky klientov a klientiek Chránenej dielne Vstúpte, n.o. (http://www.vstupte.org/) v Malackách, Domova sociálnych služieb a zariadenia pre seniorov Kaštieľ v Stupave (http://www.ddstupava.eu.sk/ ) a Inštitútu Krista Veľkňaza v Žakovciach (http://www.ikv.sk/dbsj.phtml?id3=37075 ). Veríme, že sa Vám budú páčiť…

Rukavičky vyrábame v univerzálnej veľkosti a v troch farebných kombináciách – ružová, svetlomodrá, šedá. Všetky palčiaky sú obojstranné, ušité z kombinácie flaušu a flisu. Je možné pripevniť si ešte gumku, a nosiť ich navlečené v rukávoch kabáta (ako za starých detských čias)!

Ak máte záujem o tieto palčiaky, podporte nás symbolickou sumou 12 Euro (rok 2012) a poputujú k Vám! Prostriedky od Vás putujú k zhotoviteľom a zhotoviteľkám palčiakov, a slúžia tiež na nákup nových materiálov pre projekty OZ P(l)uto. Prajeme vám krásnu zimu a ruky v teple!